Opis ogrodzeń dystrybuowanych w zakładzie Palisada Polska sugeruje, że są to praktyczne, doskonale prezentujące się i trwałe ogrodzenia. Oferta obejmuje: ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D, ogrodzenia panelowe proste 2D, ogrodzenia palisadowe P2020 i P8020, prefabrykowane ogrodzenia tynkowe, podmurówki systemowe a także ogrodzenia betonowe pełne. Są to ogrodzenia Toruń, jakim opłaca się przyjrzeć się bliżej. Ogrodzenia panelowe przetłaczane 3D cechuje specjalna powłoka osłonowa. Innowacyjne systemy cechuje imponująca trwałość oraz estetyczność wykonania.

Słupki, obejmy i panele udostępnione są w wersjach: ocynkowanej i lakierowanej proszkowo. Powierzchnia cynkowa pokryta jest dodatkowo farbą proszkową, co sprawia, że jest odporna na warunki atmosferyczne oraz skutecznie zapobiega korozji. Pozostałe walory tego typu paneli to: wytrzymałość, uodpornienie na zniszczenia, dobrze prezentujące się wykończenia, 2 opcje osłony przeciwkorozyjnej, uproszczony montaż, spory wybór rozmiarów i wysokości, duża gama kolorów według palety RAL, a także bogate wyposażenie dodatkowe. Takie panele ogrodzeniowe jako ogrodzenia Bydgoszcz mogą być dobierane jako ogrodzenia w: obiektach handlowych, halach produkcyjnych i magazynowych, obiektach użyteczności publicznej, obiektach sportowych i placówkach edukacyjnych, parkach, skwerach i ogrodach, osiedlach mieszkaniowych i na działkach prywatnych.

Na witrynie można zaznajomić się opisami technicznymi tych ogrodzeń a także wyposażeniem dodatkowym. Z kolei ogrodzenia panelowe proste 2D cechują się jeszcze większą trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Ich solidna konstrukcja pozwala stosować je tam, gdzie ważna jest podwyższona osłona: na halach produkcyjnych i magazynowych, w obiektach użyteczności publicznej, na terenach wojskowych, na terenach portów lotniczych i w obiektach sportowych oraz rekreacyjnych. Wiadomości w temacie ogrodzeń i prosperowania firmy podane są na witrynie internetowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY