Namioty magazynowe wykorzystywane w wielu dziedzinach przemysłowych wykonuje SM FAME – HALL. Każdy projekt jest zrealizowany w sposób spersonalizowany, lecz klienci przed składaniem zamówień mogą obeznać się z rozwiązaniami podanymi na witrynie internetowej. Podany producent hal namiotowych ma świadomość, na czym zależy właścicielom firm, gdy chodzi o tego typu opcje i dlatego finalnie każdy klient zadowolony jest z tego, co dostanie.

Tego typu nawierzchnia magazynowa nie jest tak droga jak magazyn wykonany z różnych gatunków stali albo wymurowany, a fundusze, jakie zostaną zaoszczędzone można przeznaczyć na przykład na kupno sprzętu do magazynów. Niewygórowana cena i wysoka jakość wykonania motywują do złożenia zlecenia dokładnie w tym obiekcie. Sprawdzające się o każdej porze roku hale namiotowe posiadają trwały fundament, a ich montażem zajmą się mający doświadczenie pracownicy, którzy zrobią wszystko nie tylko precyzyjnie, ale w trakcie jednego dnia.

W halach tego typu można składować przeróżne wyroby oraz tworzywa. Obiekty będą nadawały się do wykorzystania jako: garaże, hale o charakterze przeładunkowym, hangary samolotowe, hale parkingowe, hale logistyczne, czy hale działające jako magazyny i biura. Jeśli zleceniodawca zaakceptuje wycenę oraz początkowy koncept, podpisana jest jasna umowa. Po zrobieniu określona hala będzie dostarczona własnym transportem firmy, jak i usadowiona w trybie pod klucz.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY