Prowadzone profesjonalnie i kreatywnie przedszkole a także żłobek Montessori KARUZELA w Warszawie jest miejscem, do jakiego rodzice chętnie zapisują własne pociechy, gdyż zachęca ich mająca spore doświadczenie kadra, empatyczne podejście do najmłodszych oraz to, iż zajęcia de facto ciągle prowadzone są w duchu Montessori. Coraz więcej opiekunów ceni taki nurt, ponieważ dostrzegają oni, z jak wieloma zaletami jest to związane dla dziecka.

Wychowawcy w codziennej pracy inspirują się: rodzicielstwem bliskości, Porozumieniem bez Przemocy, czy BLW. Są to metody wyjątkowo nastawione na kierowanie się za dzieckiem, co w dalszym czasie jak najlepiej wróży. Z tego względu opłaca się decydować się też na to, by zapisać dziecko do takiej placówki, o ile samemu każdego dnia także stosuje się te techniki. Wskazane przedszkole bez przerwy przeżywa progres, a więc aż parę filii można znaleźć w stolicy. Na witrynie przedszkola można przeczytać, jakie są wyznaczniki działania a także zaznajomić się z tym, co każdego dnia wydarza się na terenie żłobka lub przedszkola.

Żłobek jest bezpieczny, co też świetnie wpływa na maluchy i z chęcią uczestniczą w poszczególnych zajęciach. Socjalizacja przebiega tu też swobodnie. Pedagodzy otwarci są na współpracę z rodzicami i do każdego z podopiecznych nastawieni są w sposób spersonalizowany. W rezultacie przedszkole Montessori Warszawa ma sporo sprzyjających rekomendacji. I to jest motywacją dla kadry do dalszej pracy.

+Tekst Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY