Skrupulatnie zaplanowane usługi związane z wierceniem studni głębinowych to gwarancja, że wszystko potoczy się bezproblemowo. Dlatego zleceniodawcy czują także, iż ceny za studnie Wisła nie są duże. Zleceniodawcy dostają dwuletnią gwarancję na działanie podziemnej studni. Cena obejmuje przykładowo: zakres czasu poświęcany na przeanalizowanie punktu wiercenia, koszty dowiezienia specjalistycznego sprzętu, doradztwo techniczne w dopasowaniu odpowiednich pomp, wykorzystanie surowców izolujących, wypompowanie odkażające, podłączenie, gwarancję na zasoby wodne, jak i profil geologiczny danego obszaru.

Ważne jest także miejsce zamieszkania zainteresowanego. Początkowym etapem zadań jest wiercenie studni, a kolejno uzbrojenie jej w głowicę studzienną. Pozostałe czynności to: obsypanie okruchową skałą osadową o luźnej postaci, wypompowanie odkażające oraz pomiarowe, wzmocnienie korka betonowego, a także dezynfekowanie. Czynności trwają zwykle 3 dni, a do budowy studni używane są atestowane tworzywa.

Studnia pozwalająca na samodzielne ujęcie wody to bezpieczna alternatywa dla pozyskania wody pitnej do wodociągu. Odwierty na dużej głębokości zapewniają docieranie do powłok wodonośnych. Warstwy te są uodpornione na zanieczyszczenia ekologiczne. Tak pozyskana woda jest smaczna oraz ma delikatny aromat. Przykładowe realizacje i lista miasteczek, w jakich przeprowadzone są czynności podawane są na stronie online.

+Artykuł Sponsorowany+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY