Czasami zdarza się, iż potrzebujemy mebla, jaki spełnia kilka funkcji jednocześnie. Jego wybór jest w owym czasie bardzo zagmatwany. Bo jak pogodzić kilka rzeczy na raz? Co jeśli musimy nabyć sofę, która równocześnie ma służyć do siedzenia i do spania, a pokój jest zbyt mały, na dwa meble? Tu warto zastanowić się nad sofą rozkładaną jak wersalka.

Jest to bardzo dobry układ do wnętrza mieszkania, w którym nie ma nadmiernie dużo powierzchni. Takie oto sofy silne na przykład rozkładać do przodu, jeżeli tylko przed nią jesteśmy w stanie wygospodarować jakieś dwa metry wolnej powierzchni – weryfikuje to sofa sklep online. Wyśmienitym rozwiązaniem może być też sofa narożnikowa.

Niesłychanie wygodnie się nią rozkłada oraz tworzy ogromną powierzchnię do spania. Przezornie jesteśmy w stanie na niej położyć trzyosobową rodzinę. Co znacznie więcej, przy narożniku jesteśmy w stanie zaoszczędzić odrobinę miejsca, w jakie wolno z powodzeniem wstawić dodatkowy fotel. Jak widać istnieje dużo pomysłów oraz możliwości. Najważniejsze jest niemniej jednak ażeby wybrać to, co nam będzie pasowało oraz pasowało do wnętrza danego pokoju.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY