Nowoczesne nastawienie do realizacji projektów wnętrz to specjalność studia ZEN. Nie ma w tym wypadku znaczenia, czy projekty zrealizowane są dla klientów indywidualnych, czy dla klientów biznesowych. Realizowanie usług dotyczy nie tylko projektu, lecz https://www.zen-art.eu/ udziela wsparcia w wyborze elementów umeblowania oraz kompletnego wyposażenia.

W przypadku niewielkich powierzchni specjaliści zatroszczą się o to, żeby zachowana była przestronność. Natomiast jeśli pomieszczenia są większe, zabiega się o utrzymanie kompletnej aranżacji pod kątem wyposażenia i koloru. Z uwagi na to, że realizacja projektu jest kompleksowa i odbywa się etapami, można spodziewać się że wszystko potoczy się sprawniej. Team architektów jest wyspecjalizowany w aranżacjach nowoczesnych, loftowych, skandynawskich, glamour, lecz też klasycznych.

Jeżeli zaś klient chciałby pozyskać projekt oryginalny, to eksperci nie obawiają się zaproponować wizualizacji z różnych nurtów architektury. Rzetelność, kreatywne podejście, elastyczność w działaniu i niebanalne rozwiązania to cechy, jakimi kierują się architekci wnętrz z podanej pracowni. Wystarczy przejrzeć portfolio ZEN, by przekonać się o tym. Poza architektami wnętrz nad codzienną pracą będą czuwać także specjaliści z zakresu obsługi realizacji inwestycji. Znajomość rynku i reguł designu sprawia, że cały zespół wykonuje swoje obowiązki solidnie.

Studio nawiązuje współpracę z firmą KAMAR, w obrębie realizacji elementów umeblowania na wymiar. To spełni wymagania zleceniodawców. Elementy umeblowania są wykonane tak samo dla klientów prywatnych, jak i dla dowolnych instytucji. Wszystko wykonywane jest rzetelnie i w zgodzie z początkowymi ustaleniami. Zrobione mogą zostać: meble do kuchni, szafy i garderoby, meble łazienkowe, regały i biblioteki, meble biurowe a także przeróżne zabudowy meblowe. Zleceniodawcy mogą oczekiwać na dowóz oraz montaż zamawianych elementów umeblowania. To sprawia, że są zadowoleni z usług.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY