Rolety plisowane na okna ze sklepu rolety.eu to zakup zalecany do pomieszczeń modernistycznych. Tkanina w nich może składać się w specyficzną harmonijkę, wobec czego można je odsłaniać od góry, ale też od dołu. Odsłaniając plisę od góry można wprowadzić do wnętrza naturalne światło oraz uzyskuje się sporo prywatności, zasłaniając część dolną. Od jakiegoś czasu roleta plisowana są popularne w Polsce, gdyż znacznie więcej osób docenia ich właściwości oraz to, jak wyglądają. Funkcjonalność wyższa niż w klasycznych roletach i interesujący styl to atuty motywujące do kupna.

Udostępnione produkty z takiej kategorii mogą być zaprojektowane na wymiar, czyli prezentują się dokładnie w ten sposób, jak zależy na tym kupującemu i stuprocentowo będą dostosowane do jego wnętrz domowych. Kupujący szczególną uwagę zwracają na serię plisy basic premium, gdyż ma największy wybór kolorów. Tkanina plisy basic premium jest pozbawiona wzorów, co ma wpływ na jej uniwersalność, gdy chodzi o przystosowanie do konkretnego pomieszczenia. Do wszystkich kolorów tkaniny kupujący może dostosować kolor aluminiowego profilu, aby roleta stworzyła w oknie spójną całość.

Każda z kolekcji jest szczegółowo scharakteryzowana, dlatego klienci nie mają kłopotu z tym, co w efekcie wybierać. Dla mających spore wymogi kupujących polecane są plisy okienne exclusive, wykonane z imponującej jakości tkanin. Tymczasem, dla wielbicieli ekologicznych rozwiązań zalecane są plisy bambusowe. Doskonale zestawiają się one ze zrobionymi z drewna dodatkami wystroju wnętrz i wprowadzają do pomieszczenia przyjazną atmosferę. Dla osób, którym będzie zależeć na nietuzinkowości polecana jest seria rolet plisowanych z nadrukiem.

Klienci szczególnie doceniający praktyczność zdecydują się na rolety plisowane zaciemniające lub rolety plisowane termoizolacyjne. Poza ochroną wnętrza przed promieniami słońca można decydować się na zamówienie produktów dopasowanych aranżacyjnie do konkretnych pokoi.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY