Innowacyjne produkty oraz świadczenia to profil prosperowania firmy Nestro. To efekt sporego poziomu kwalifikacji pracowników, jacy pracują w tym miejscu. W dodatku eksperci ciągle obserwują rynek i kierują się wyznacznikami technologicznymi, jak i oczekiwaniami konsumentów. Wyroby, jakie oferuje Nestro służą oszczędzaniu energii i korzystnie wpływają na środowisko naturalne. Sprawne maszyny filtracyjne doskonale sprawdzają się w wielu branżach.

Zaprezentowana marka zasłynęła z tego, że jako pierwsza wprowadziła do branży wentylatory podciśnieniowe zamiast nadciśnieniowych. Są one bardziej efektywne, a ich konstrukcja jest lekka oraz trwała. Technika podciśnieniowa może zdobyć głównie popularność w branży meblowej oraz drzewnej. Poza technologią filtracyjną wpływa na to magazynowanie w budowlach przeznaczonych do składowania materiałów sypkich, z zastosowaniem systemów wygarniania i spalania materiału poprodukcyjnego w kotłach Nestro. Systemy te idealnie sprawdzą się w nawet bardzo uciążliwych warunkach pracy. Są niezawodne oraz nie wymagają częstej konserwacji.

Nie jest dziwne, że maszyny wskazanej marki rozpoznawalne są na całym świecie. Poza wykonaniem urządzenia dla potrzeb wyznaczonego zakładu pracy, eksperci zajmą się też jego wdrożeniem i przeszkoleniem pracowników. Elastycznie wprowadzane technologie Nestro mogą przystosować się do różnych warunków pracy. Portfolio przedsiębiorstwa można sprawdzić na stronie internetowej.

Firma zrealizowała do tej pory sporo usług z obrębu odpylania, transportowania oraz oddzielenia wiór, pyłów i innych materiałów lekkich, jak również powietrza i gazów w zakładach zajmujących się obrabianiem papieru, pyłu, drewna, lakieru, tworzyw sztucznych, śmieci oraz paliw stałych. Wyroby podzielone są na podkategorie: instalacje odpylające, technika odpylania i odwiórowywania, technika recyklingu, technika obróbki powierzchni, technika spalania zrębek i wiór, technika sterowania i wizualizacji. Oferta podzielona jest pod kątem branż mogących skorzystać z określonych produktów.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY