Proponujemy Państwo najwyższej jakości świąteczne choinki naturalne pochodzące z opisującej nas szkółki, która odznacza się wieloletnimi tradycjami w zakresie hodowli. Celowo dla Państwa mamy sumiennie wyselekcjonowane drzewka, to właśnie dzięki jakim święta Bożego Narodzenia w Państwa domach nabiorą niepospolitego wdzięku. Złożone przez Państwa zamówienie sfinalizujemy prędko i na czas, dysponujemy własnym transportem.

Zamówioną choinkę można u nas również odebrać samodzielnie po uprzednim uzgodnieniu terminu. Specjalizujemy się w takich odmianach jak świerk prosty, świerk srebrny oraz jodła kaukaska. Nasze drzewa dostępne są zarówno w wersji ciętej, jak i doniczkowej – więcej na jodła hurt Warszawa. Stosujemy nowoczesne technologie doniczkowania, dzięki czemu zakupione u nas drzewko z uznaniem sprawdzi się nie tylko w roli świątecznej dekoracji, ale będzie również nawało się w następnej kolejności do przesadzenia. Z kolei drzewka cięte są przez nas przygotowywane umyślnie z uwzględnieniem jakichkolwiek wymogów bożonarodzeniowych (w tym typie nie ukorzeniamy drzewek).

Prócz drzewek odnajdziecie Państwo w naszej klarownej szerokiej ofercie także odpowiednie siatki i donice na choinki w szerokiej gamie kształtów, rozmiarów i barw. Prowadzimy sprzedaż również hurtową, jak i detaliczną. Podczas transportu zabezpieczamy choinki, żeby dotarły do Państwa nieuszkodzone, w całej swej pięknej okazałości. Jesteśmy przekonani, iż nasze propozycje w pełni sprostają Państwa oczekiwaniom. Cieszymy się opinią stosownego partnera oraz uczciwego sprzedawcy. Gwarantujemy sto procent satysfakcji i zadowolenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY