Cechy tynku akrylowego, oferowanego przez firmę GREINPLAST powodują, że klienci chętnie go kupują. Głównie, tynk akrylowy jest uodporniony na wpływ czynników atmosferycznych. Jest to też materiał elastyczny, wykazujący sporą odporność mechaniczną.

Cechuje go doskonała przyczepność do powierzchni. Uniwersalne wykorzystanie tynku akrylowego to następny powód zachęcający do zakupu. Znaczy, że tynk może zostać użyty na nowych, jak i na odnawialnych podłożach mineralnych. Atuty estetyczne oraz bogata kolorystyka powodują, że klienci chętnie zaopatrują się w ten typ farby. Tynk oferowany jest w wersji natychmiastowo gotowej do użycia, co sprawia, iż jego nałożenie nie jest czasochłonne.

Oferowany tynk powstał na podstawie innowacyjnych technologii. W związku z tym będzie nadawać się do położenia na różnych podłożach mineralnych: betonie, tynku cementowym, tynku cementowo – wapiennym, wapienno – cementowym, czy wapiennym. Tynk akrylowy można nałożyć po dwudziestu ośmiu dniach od położenia podłoża. Ten rodzaj tynku sprawdzi się jako wyprawa tynkarska na warstwach zbrojonych siatką w systemach ociepleń GREINPLAST. Nakłada się go po minimum trzech dniach od ich zrobienia. Paleta barw została udostępniona przez producenta i można się z nią zapoznać na stronie. O ile kupujący chcą, mogą dobrać dowolny kolor.

Niezależnie od tego, jaką się przewidziało kolorystykę dla elewacji, można to pozyskać. U producenta tynk akrylowy sprzedawany jest w opakowaniach dwudziestu pięciu kilogramów. Konsumenci mogą obeznać się z prezentacją na stronie. Do ich wglądu pozostają też: karta techniczna, karta charakterystyki, świadectwo radiacyjne a także atest systemu. Skuteczność oraz szybka aplikacja dowodzą, że warto zdecydować na ten określony preparat. W jego formule uwzględniona jest specjalna mieszanka środków biobójczych, co ogranicza rozwój grzybów, glonów, mchów i porostów na powierzchni na jakiej ten rodzaj tynku jest umieszczony.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY