Mechelinki to apartament stworzony dla osób, które chcą odpocząć od wakacyjnego zgiełku. Klimatyczne oraz w pełni wyposażone mieszkanie spełnia oczekiwania dużej liczby osób. Każdy gość może w tym miejscu przyszykować sobie posiłek, pić kawę, obejrzeć film lub zrobić relaksującą kąpiel. Wygodne łóżka pozwalają wypoczywać po dniu spędzonym na zwiedzaniu.

A jeżeli ktoś chciałby tutaj pojawić się w delegacji to też może skorzystać z takiej możliwości. Może w tym miejscu w spokoju wypełniać obowiązki zawodowe, a wieczorem spacerować po plaży, do jakiej piechotą dojdzie w niecałe 4 minuty. Wszystkie udogodnienia oraz modernistyczne wyposażenie spowodują, że pobyt w takim miejscu wszyscy będą wspominać nad wyraz dobrze. Można będzie bardzo dobrze odpoczywać nad Morzem Bałtyckim. Mechelinki to mniejsza miejscowość znajdująca się blisko Rewy oraz Gdyni.

Dlatego to doskonała alternatywa dla osób, które nie chcą spędzać czasu wolnego w dużych miejscowościach wypoczynkowych. Stylowo urządzone mieszkanie będzie idealną alternatywą dla większego hotelu. Kompleksowo wyposażone mieszkanie pozwoli komuś wypoczywać tak jak lubi najbardziej: w mieszkaniu można będzie spędzać mniej lub więcej czasu, w zależności od wybranego stylu wypoczywania.

Kiedy zaś pogoda nie będzie sprzyjająca, to można spędzić czas na dużym tarasie. Żeby zarezerwować pobyt, należy skontaktować się z właścicielami, pod numerami telefonów: 601 991 980, 601991980 oraz +48601991980. Dane firmy wynajmującej apartament to: MARIO COMPANY MARIUSZ BOGDANOWICZ funkcjonującej pod adresem: ulica Regatowa 10B/2, 81-198 Mechelinki, NIP 9580902875, REGON 192626957. Właściciel MARIO COMPANY posiada jeszcze apartament w Gdyni, zarządzany na równie wysokim poziomie.

Dlatego opłaca się mu zaufać i decydować się na pobyt w luksusowym oraz kameralnym mieszkaniu. Mieszkanie przeznaczone jest dla 8 osób. Metraż mieszkania wynosi sto osiem m2.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY